Úvodní strana / O nás / Kariéra

Kariéra

Aktuálně hledáme zaměstnance na tyto pracovní pozice:

Web vývojář

>>Mám zájem o tuto pozici<<

Pracovní náplň:

  • Vývoj front-endové části rozsáhlého mezinárodního bankovního IS dle schválené specifikace

Požadavky:

  • VŠ vzdělání se zaměřením na IT
  • Znalost JavaScript, HTML5, JQuery, CSS
  • Znalost programování v prostředí JAVA
  • Minimálně pasivní znalost AJ

Výhodami jsou:

  • Praktické zkušenosti s použitím frameworků Spring, Hibernate, SpringMVC

Tester/ka

  • Tvorba testovacích plánů a postupů
  • Funkční testování finančního a bankovního IS
  • Příprava a provádění automatizovaných a zátěžových testů
  • Příprava a tvorba testovací dokumentace
  • Komunikace s vývojáři a analytiky

Požadavky:

  • SŠ/ VŠ vzdělání se zaměřením na IT nebo ekonomii
  • Dobrá znalost MS Office
  • Alespoň pasivní znalost AJ

Výhodou je:

  • Zkušenost s testováním SW
  • Alespoň základní praktické zkušenosti s vývojem aplikací
  • Prokazatelná práce programátora / vývojáře výhodou
  • Analytické myšlení, pečlivost, zájem o oblast IT a finančnictví
  • Schopnost učit se
  • Chuť do práce a pozitivní přístup k životu

Windows administrátor

  • Zajištění bezproblémového provozu prostředí MS Windows Server včetně AD
  • Správa MS terminal serveru
  • Konfigurace a bezobslužné instalace OS Windows
  • Spolupráce na incident, problem a change management procesech

Požadavky:

  • Znalost MS technologií (Windows Server, Windows 7+)
  • Znalost MS Active Directory, GPO
  • Zkušenosti s Remote Desktop Services / Remote Desktop Gateway
  • Znalost problematiky automatických/vzdálených instalací
  • Orientace v síťové problematice (TCP/IP, DNS, DHCP)
  • Ochota učit se novým věcem

Výhodou:

  • Zkušenosti se správou synchronizace mobilních zařízení
  • Znalost MS Exchange
  • Znalost zálohovacích technologií (HP Data Protector)
  • Znalost praktik ITIL

Nabízíme

  • Zázemí zavedené IT společnosti
  • Účast na mezinárodních projektech
  • Kariérní růst
  • Odpovídající ohodnocení + další výhody firemního sociálního programu