Úvodní strana / O nás / Média

Média

Rozhovor s Vladimírem Jarešem nejen o FriendlyVoxu v MF Dnes

Celostránkový rozhovor ve vydání MF Dnes s sebou přináší nejen informace o portále FriendlyVox, ale také pár slov o naší společnosti. Shlédnout jej můžete >>ZDE<<.

Článek P. Blažka pro časopis Bankovnictví (09/2017)

V časopise Bankovnictví byl zveřejněn článek na téma Nebankovní společnosti vs. Bankovní informační systém. Článek pojednává o regulacích ČNB, provozních bankovních systémech a taktéž o našem systému ELBOS. Článek naleznete >>ZDE<<

TurboConsult získal mezinárodní ocenění AA (03/2016)

Naše společnost získala po významné ocenění standardu AA. Toto ocenění uděluje společnost Bisnode na základě přísných ekonomických kritérií a podmínek certifikace. Řadíme se tímto mezi 0,3% společností na našem trhu.
Weblogo

Článek T. Hrušeckého pro časopis Bankovnictví (10/2015)

Dynamický biometrický podpis je fenomén, se kterým se v současné době setkáváme stále častěji. Protože ne každý ví přesně, co tento pojem obnáší, rozhodli jsme se nabídnout alespoň základní vysvětlení... >>Celý článek<<

Sign+ získal ocenění IT produkt 2015

Naše inovativní služba Sign+ získala ocenění IT produkt 2015 udelené časopisem Computer World. Je to pro naši společnost významné ocenění a děkujeme.
Více zde >>IT PRODUKT  2015<<

FriendlyVox v médiích Novinky.cz, iDnes.cz a hlavním zpravodajství TV Prima

Ve čtvrtek 13.11.2014 u příležitosti Dne nevidomých byl spuštěn portál FriendlyVox, který má za cíl zjednodušit nevidomým práci s počítačem převážně v oblasti internetu a jeho užívání. V rámci spuštění tohoto inovativního řešení proběhl rozhovor s TV Prima a internetovými médii Novinky.cz a iDnes.cz. Celou reportáž naleznete (začátek v 11.minutě) ZDE. Článek na portále Novinky.cz ZDE a na portále iDnes.cz ZDE

Článek T. Hrušeckého pro CIO Business World (11/2014)

Sign+ řešení pro elektronické smlouvy s připojením biometrického podpisu. Jedná se o velmi progresivní technologii, která umožňuje podepisovat elektronické dokumenty vlastnoručním podpisem na elektronické zařízení (tablet, signpad) s možností následné kontroly podpisu (grafické podoby). Bezpečnost využití biometrického podpisu je přitom mnohonásobně vyšší než u stávající papírové podoby a to z toho důvodu, že jsou s grafickou formou podpisu zaznamenány jeho jedinečné vlastnosti, jako jsou rychlost, zrychlení, tlak, náklon pera, doba podpisu... Celý článek.

Článek J. Havla pro International Banker (12/2013)

„Nowadays, we are witnesses to a dynamic development of banking entrepreneurship in Europe, despite the fact that some European countries are affected by on-going financial crisis. This development is represented by both existing and newly founded banks and credit unions which offer wider banking products and service offerings to their clients at more advantageous conditions. In such a highly competitive environment, the quality ICT infrastructure acquired for a reasonable price, represents one of the deciding factors of success.” ... Celý článek.

Rozhovor s J. Havlem pro LOBBY (11-12/2013)

„V posledních letech jsme svědky dynamického rozvoje finančního sektoru. Přibyly nové subjekty i specifické finanční produkty a konkurence na trhu se tak výrazně přiostřuje. To vše v situaci, kdy je tento trh z pohledu klientů saturovaný.” ... Celý článek.

Rozhovor s V. Jarešem pro TOP 30 IT osobností (11/2013)

„Začínal jsem jako programátor v Podniku racionalizace řízení a výpočetní techniky. Sál plný počítačů, bílé pláště, děrné štítky, Cobol. Později jsem přešel do sesterského podniku, jehož zkrácený název byl VúeZpok. Nastoupil jsem do týmu, který se jako jeden z prvních v Československu měl možnost zabývat Turbo Pascalem.” ... Celý článek.

Rozhovor s J. Havlem pro IT-Systems (3/2013)

„Podle ČNB je český bankovní sektor v dobré kondici. Tuzemské banky disponují dostatečným kapitálovým „polštářem“ a v rámci svých vlastnických skupin jsou převážně čistými věřiteli. Zdá se to být dobrá pozice pro rozvoj vlastního podnikání, a tedy i příležitost pro dodavatele informačních systémů. Jak tato situace dopadá na trh systémů pro bankovní, ale i nebankovní finanční organizace ve skutečnosti? Které trendy jím hýbou? O to se s námi podělil Jiří Havel, vedoucí oddělení organizace a managementu společnosti TurboConsult.” ... Celý článek.