ChatBot

Přirozená komunikace s počítači

NAŠE SPOLEČNOST BUDUJE CHATBOTY NA BÁZI POKROČILÉ PLATFORMY IBM WATSON, PŘIČEMŽ SPOLEČNOST IBM JE NAŠÍM STRATEGICKÝM PARTNEREM V TÉTO OBLASTI.

Námi připravené chatboty jsou určeny pro mnoho oblastí využití (retail, sjednávání služeb, vyřizování reklamací, poradenství, atp.), kde nahrazují lidskou práci a vedou ke značným finančním úsporám. Samozřejmou součástí našich služeb je pravidelné vyhodnocování úspěšnosti námi realizovaných chatbotů a jejich úprava tak, aby chatboty byly schopny samostatně zpracovat maximum uživatelských dotazů.

Připravované chatboty mohou disponovat více uživatelskými rozhraními (textový chat na definovaných WWW stránkách, Facebook Messenger, Google Assistant, atp.), využívají pokročilé služby IBM Watson (např. převod mluvené řeči do textu a naopak), přičemž vlastní logika komunikace je umístěna v prostředí Watson Assistant v tzv. Workspace. Chatboty mohou být napojeny pomocí definovaných rozhraní na další systémy zákazníka (typicky bankovní a pojišťovací back-end systémy, platební systémy, evidence zboží atp.).

  • Využití pokročilé platformy
    I
    BM Watson

  • Více typů uživatelského interface pro uživatele

  • Napojení na back-end systémy pomocí definovaných rozhraní

  • Pravidelné vyhodnocování úspěšnosti chatbotů a jejich kontinuální vylepšování

chatbot_schema.png

Přednosti systému

Uživatelská přívětivost

Flexibilita
řešení

Široká dostupnost

Úspora nákladů
a času

Provozní bezpečnost

Snadná integrace

Reference

...již brzy

Kontakt

TurboConsult s.r.o.

Šumavská 35

Brno

602 00

 

IČ: 13690043
DIČ: CZ13690043

 

Tel. +420 532 161 111

  • Facebook - Gray Circle
  • LinkedIn - Gray Circle